Dla biznesu Podaruj prezent Schronisko "Na Wyspie"

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Barka Tumska


#NowaBarka Tumska - nowa karta dań!#

Barka Tumska i Hotel Tumski


Regulamin kart lojalnościowych:

Barka Tumska to jedyna we Wrocławiu całoroczna restauracja na wodzie.

Dysponuje bogatą ofertą sal idealnych na wszelkie uroczystości i konferencje.

Organizujemy m.in.:

Znajdziecie nas Państwo także na ogólnopolskim serwisie informacyjno-kulinarnym gdziezjeść.info, serdecznie zapraszamy na nasz profil i  zachęcamy do wystawienia oceny lub napisania recenzji!


Ornamnet Hotel Tumski

Tuż przy Hotelu Tumskim znajduje się zjawiskowa barka. Pomiędzy wyspami zabytkowego Ostrowa Tumskiego unosi się na wodzie Odry niezmącona, olśniewająca blaskiem, intrygująca Barka Tumska. To ona od kilku lat nęci i urzeka niezwykłym ciepłem zarówno Wrocławian jak i gości spoza stolicy regionu. Dlaczego nasza restauracja jest tak wyjątkowa?

Barka Tumska to jedyna tego typu restauracja na wodzie we Wrocławiu. Wpisując się w miejski plan rewitalizacji Odry, przygotowaliśmy dla Państwa miejsce absolutnie unikatowe tak w skali miasta jak i całego regionu. Możecie tu Państwo leniwie sączyć drinka, sycąc oczy przepięknym krajobrazem Ostrowa Tumskiego, albo skosztować doskonałych potraw bazujących na rybach i owocach morza. W naszej pływającej restauracji jedzenie rozpływa się w ustach!

Trzy pokłady zostały pieczołowicie zaaranżowane tak, by oddać zróżnicowany charakter każdego z nich: kawiarni na tarasie widokowym, Restauracji Blue Marine i Mesy Oficerskiej na pokładzie środkowym oraz Pubu Tawerna wraz z Mesą Kapitańską na pokładzie dolnym. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych, przygotowując dla nich specjalny kącik piracki! Dbałość o detal, niezwykłe wyczucie smaku i staranność wykonania najlepiej charakteryzują wnętrza jedynej we Wrocławiu restauracji na wodzie.

Ponadto, poszczególne pomieszczenia na Barce stanowią niezwykle interesującą ofertę konferencyjną i spotkań biznesowych. Codzienne funkcjonowanie Barki Tumskiej urozmaicają cykliczne koncert jazzowe i spektakle teatralne.

Dostęp do Barki Tumskiej umożliwiony został z lądu – od strony Hotelu Tumskiego – i rzeki, stanowiąc jednocześnie przystań dla jednostek pływających na trasie Śródmiejskiego Węzła Wodnego.

Zarówno dla wilków morskich jak i szczurów lądowych - Barka Tumska to obowiązkowa przystań dla każdego!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij