Centrum konferencyjne

Centrum konferencyjne

CENTRUM KONFERENCYJNE - SALE KONFERENCYJNE WROCŁAW

Centrum konferencyjne to w naszym rozumieniu miejsce, gdzie można kompleksowo zorganizować event biznesowy niezależnie od jego wielkości. Dlatego też Hotel Tumski oraz Barka Tumska to bez wątpienia centrum konferencyjne z prawdziwego zdarzenia dodatkowo zlokalizowane właściwie w centrum Wrocławia zaledwie kilkadziesiąt metrów od rynku.

Co oferujemy organizatorom konferencji?

 

Nasza propozycja to kilka klimatyzowanych sal konferencyjnych o różnej wielkości wyposażonych w niezbędną infrastrukturę oraz sprzęt do skutecznego prowadzenia prelekcji i dyskusji z przybyłymi gośćmi. Każdą z sal można zaciemnić oraz użyć dostępnego ekranu, projektora oraz sprzętu TV, VIDEO, odtwarzacza DVD oraz rzecz jasna mikrofonu.

 

Jednak sala to nie wszystko!

 

Oferujemy również elegancki catering przerw kawowych, smaczne menu obiadowe oraz bazę noclegową. Wszystko po to, aby goście wydarzenia nie musieli przemieszczać się i tracić cennego czasu. U nas mają wszystko pod ręką. Dlatego możemy z dumą nazywać się centrum konferencyjnym w sercu stolicy Dolnego Śląska. Konferencje przygotowane w naszych obiektach to udane wydarzenia co mogą potwierdzić zadowoleni organizatorzy.