Hotel Tumski Wrocław
Dla biznesu Podaruj prezent Schronisko "Na Wyspie"

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Hotel Tumski

Hotel Tumski to stylowy hotel w samym centrum Wrocławia. Położony nad Odrą, na wyspie w pobliżu parku i historycznego Ostrowa Tumskiego, jest miejscem, w którym można komfortowo odpocząć. Znakomicie skomunikowany z całym miastem stanowi doskonałą bazę do rozpoczęcia podróży po Wrocławiu!

Hotel Tumski posiada:

Ornamnet Hotel Tumski

Pośród migocących wysp Ostrowa Tumskiego, spowity blaskiem lamp zapalanych co wieczór przez latarnika, pomiędzy wartkimi nurtami majestatycznej Odry mieści się jeden z najbardziej niezwykłych hoteli we Wrocławiu. To Hotel Tumski.
Położny jest tuż obok Młyna Maria, na styku Mostów Piaskowych i Wyspy Słodowej. Bardziej urokliwą lokalizację we Wrocławiu znaleźć niełatwo. Hotel Tumski stanowi dla Gości atrakcję samą w sobie ze względu na niezwykłą, charakterystyczną architekturę oraz fantastyczne położenie w samym centrum miasta, w jego historycznym sercu - na Ostrowie Tumskim.
Hotel Tumski cieszy się Państwa zaufaniem od wielu lat również dlatego, że stąd wszędzie jest blisko. Skarby i atrakcje historycznej stolicy całego Śląska stoją przed Państwem otworem. Komunikacja miejska dostępna od ręki - tramwaje, autobusy, taksówki wodne, rowery miejskie - sprawia, że Hotel Tumski może służyć jako doskonała baza wypadowa dla turystów, którzy chcą poznać historię Wrocławia i okolic.

Trzygwiazdkowy hotel zachęca kameralnym charakterem i doskonałą bazą konferencyjną. Atutem bajkowego miejsca jest Karczma Młyńska, która wzięła swą nazwę od pobliskiego Młyna Maria.

Rodzinna atmosfera i profesjonalna obsługa stanowią bezsprzeczny walor zabytkowego obiektu. 103 miejsca noclegowe w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz pokojach rodzinnych i apartamentach spełnią oczekiwania każdego Gościa.

Całodobowy, monitorowany - płatny - parking dla naszych Gości jest dodatkowym atutem, który wzmoże poczucie Państwa bezpieczeństwa.

Przekonacie się Państwo, że Hotel Tumski to najlepszy hotel we Wrocławiu.

Czy dacie się Państwo uwieść jego dyskretnemu urokowi?

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij