Lokalizacja

Położenie w centrum miasta, nad Odrą, nieopodal Młyna Maria na Wyspie Młyńskiej jest niezaprzeczalnym atutem Hotelu. Bliskie sąsiedztwo zabytków zachęca do odkrywania magicznych miejsc, których Wrocław ma sporo. Stąd przez zielony, secesyjny mostek – Most Tumski – można przejść z Wyspy Piasek na Ostrów Tumski, najstarszą historycznie, najbardziej malowniczą część Wrocławia. Dzięki doskonałej komunikacji można też swobodnie dotrzeć do każdego miejsca w mieście.

Lotnisko – Hotel

Należy wsiąść w autobus numer 106 odjeżdżający spod lotniska, dojechać do przystanku RENOMA, około 35 min., a następnie przejść ok. 80 m w linii prostej do przystanku tramwajowego i wsiąść w tramwaj linii 17 lub 6 odjeżdżajy odpowiednio kierunku SĘPOLNO, KOWALE. Tramwajem należy dojechać do przystanku PLAC BEMA, ok. 12 minut. Po wyjsciu z tramwaju na przystanku PLAC BEMA w odległości 200 metrów znajduje się Hotel Tumski.

Dworzec PKP/PKS – Hotel

Z dworca autobusowego lub dworca głównego PKP należy przejść ok. 300 metrów do przystanku tramwajowego DWORZEC AUTOBUSOWY lub DWORZEC GŁÓWNY PKP, wsiąść w tramwaj linii 8 lub 9 odjeżdżający odpowiednio w kierunki ZAWALNA, SĘPOLNO. Tramwajem należy jechać około 15 minut następnie wysiąść na przystanku PLAC BEMA. Hotel znajduje się w odległości 200 metrow od przystanku tramwajowego.

Linie tramwajowe

W odległości ok. 200 m. znajduje się przystanek tramwajowy.

8 – ZAWALNA – TARNOGAJ
9 – SĘPOLNO – PARK POŁUDNIOWY
17 – SĘPOLNO – KRZYKI
23 – KROMERA – KRZYKI
6 – KRZYKI – KOWALE