Obiad weselny

Obiad weselny

SALE DO WYNAJĘCIA - ORGANIZACJA WESEL I ŚLUBÓW WROCŁAW - HOTEL TUMSKI

Z roku na rok zwiększa się liczba nowożeńców, którzy rezygnują z wystawnego wesela na rzecz obiadu poślubnego. Powody takiej decyzji są różne, najczęściej jednak dotyczą osobistych preferencji pary młodej, która wesel nie lubi oraz względów finansowych — młodzi twierdzą, że mają inne wydatki i ten nie jest im potrzebny.

Jak zorganizować obiad weselny?

 

Obiad tego typu najczęściej jest kameralną imprezą na kilkanaście osób. Jednak jeśli ktoś myśli, że w związku z tym nie wymaga odpowiedniego przygotowania i oprawy, to bardzo się myli. Najczęściej większość spraw związanych z tego typu uroczystością załatwia się w wybranym na obiad lokalu. Należy ustalić menu składające się z kilku opcji do wyboru dla gości. Zdecydować ile posiłków nas interesuje? Najczęściej jest to obiad, deser oraz czasem kolacja. Ponadto trzeba zamówić tort, ustalić kwestię alkoholi, omówić dekoracje oraz inne drobiazgi, które przy tak niewielkiej imprezie są szczególnie ważne.

 

Dlaczego to takie ważne?

 

Ponieważ niewielkie przyjęcie bezlitośnie obnaży wszelkie niedociągnięcia. Tutaj nie ma mowy o improwizacji. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Hotel Tumski Wrocław posiada rozległe doświadczenia w organizacji tego typu przyjęć. Z nami Wasz obiad weselny będzie udany.