Restauracja nad wodą Wrocław

Restauracja nad wodą Wrocław

RESTAURACJA NAD WODĄ - MESA KAPITAŃSKA HOTEL TUMSKI

Romantyczna kolacja we dwoje to doskonały sposób na spędzenie zarówno pierwszej randki, jak i zaręczyn czy rocznicy ślubu. Można ją też zaplanować zupełnie bez okazji i zaskoczyć swojego partnera. Wspomnienia na długo gwarantowane.

Gdzie ją zorganizować?

 

Nietypowym pomysłem będzie restauracja nad wodą Wrocław, która nada całemu przedsięwzięciu dodatkowej klasy i elegancji. Barka Tumska — Słodowa 10 to miejsce, gdzie przez cały rok zorganizować można romantyczną kolację na statku. To tutaj przy blasku świec można rozkoszować się nie tylko wyśmienitą kuchnią serwowaną przez utalentowanego szefa kuchni, ale także niezapomnianymi widokami, których nie znajdziemy w innych miejscach stolicy dolnego śląska. Po wykwintnej kolacji można zdecydować się na deser czy drinka. Unikalnym pomysłem jest również menu degustacyjne, które pozwala zapoznać się z całą gamą smaków oraz aromatów niespotykanych na co dzień.

 

Stylistyka wnętrz

 

Barka Tumska to wyjątkowa restauracja nad wodą Wrocław, która posiada kilka pokładów. Każdy z nich urządzony jest w unikalnym stylu, który pozwala poczuć się naprawdę wyjątkowo. Gdzie bowiem indziej znajdziecie kawiarnię z widokiem na Ostrów Tumski czy mesę kapitańską i oficerską?