Sala konferencyjna hotel

Sala konferencyjna hotel

SALA KONFERENCYJNA DO WYNAJĘCIA W HOTELU TUMSKIM

Organizacja mniejszego lub większego spotkania biznesowego to przedsięwzięcie czasochłonne wymagające dopracowania w najmniejszych nawet szczegółach. Jednakże decydując się na współpracę z Hotelem Tumskim, zaplanowanie wszystkiego jest proste i niezwykle sprawne.

Już spieszymy z odpowiedzią dlaczego?

 

Często zdarza się tak, że niezbędna jest nie tylko nowoczesna, komfortowa i doskonale wyposażona sala konferencyjna hotel wraz z cateringiem i możliwością skorzystania z bogatej oferty menu obiadowego. Niemniej ważne jest zapewnienie gościom również komfortowych noclegów bez konieczności przemieszczania się, które niepotrzebnie zajmuje czas.

 

U nas masz wszystko w jednym miejscu

 

Hotel Tumski i Barka Tumska oferują zarówno nowoczesne sale idealne na eventy, konferencje i bankiety, ale również ofertę noclegową. A to wszystko kilkadziesiąt metrów od wrocławskiego rynku. Tak więc nie dość, że goście mogą bezpośrednio po spotkaniu zrelaksować się w swoich pokojach, to dodatkowo są w pobliżu rozlicznych zabytków Wrocławia i atrakcji, jakie oferuje stolica dolnego śląska. Tak, więc jeśli potrzebna jest Ci sala konferencyjna hotel, na spotkanie biznesowe to warto zarezerwować je u nas.