Sale konferencyjne do wynajęcia

Sale konferencyjne do wynajęcia

sala konferencyjna do wynajęcia - Sala Czarna w Hotelu Tumskim

W codzienności wielu firm nie brakuje okazji, kiedy niezbędna jest sala konferencyjna do wynajęcia. Różnego rodzaju szkolenia, spotkania branżowe oraz eventy okolicznościowe wymagają odpowiedniego miejsca na wynajem, które spełni wymagania organizatorów i przybyłych gości.

Zorganizuj konferencję z nami

 

Spotkanie branżowe w Hotelu Tumskim lub na Barce Tumskiej doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku dużych eventów, jak i kameralnych wydarzeń. Posiadamy niestandardowe jednakże doskonale przystosowane komfortowe sale, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Goście cenią sobie także naszą wyjątkową lokalizację przysłowiowe "dwa kroki" od wrocławskiego rynku.

 

Dodatkowe usługi.

 

Sale konferencyjne do wynajęcia wraz z przerwami na kawę i możliwością skorzystania z menu obiadowego to jedno. Odrębną kwestię stanowi baza noclegowa, jaką posiadamy. Tak więc można przygotować całe wydarzenie w najmniejszym nawet szczególe, zapewniając gościom nie tylko idealne warunki konferencyjne, ale także pyszne posiłki i komfortowe noclegi. Bliskość rynku oraz zabytków Wrocławia zachęca także do aktywnego zwiedzania w czasie wolnym bez konieczności czasochłonnych dojazdów.