Ostrów Tumski restauracje

Ostrów Tumski restauracje

restauracja centrum wrocław

Planując weekendowy lub nieco dłuższy pobyt we Wrocławiu warto zarezerwować sobie czas zarówno na zwiedzanie, jak i odpoczynek. A najlepiej, jeśli uda się skutecznie połączyć te dwie sprawy.

Jak to zrobić najlepiej?

 

Zdecydowanie najlepiej będzie w takiej sytuacji zarezerwować sobie noclegi w pobliżu wrocławskiego rynku oraz starego miasta, ponieważ tutaj znajdziemy zdecydowanie najwięcej różnorodnych wartych uwagi atrakcji. Szczególnie że istnieje hotel, który jest blisko rynku i sam oferuje ich całkiem sporo. Mowa tutaj o Hotelu Tumskim zlokalizowanym na Ostrowie Tumskim w pobliżu rynku. Nocując w nim, możemy skorzystać zarówno z bogatego menu jego restauracji, jak i wybrać się do pobliskiej Barki Tumskiej, na której serwowane są dania regionalne. A można przecież sprawdzić każdą z opcji innego dnia.

 

Ostrów Tumski restauracje

 

Znany turystom doskonale Ostrów Tumski jest miejscem tak urokliwym, że naprawdę warto wybrać się tutaj zarówno na obiad z rodziną, romantyczną kolację z ukochaną osobą czy imprezę ze znajomymi. Szczególnie że ostrów tumski restauracje posiada zdecydowanie warte uwagi. Blisko rynku jednakże nie w samym sercu zgiełku odpoczywa się najlepiej.