Pakiet z Zamkiem Kliczków

Pakiet z Zamkiem Kliczków

Hotel Tumski - Pakiety

Planujesz urlop i szukasz wyjątkowego miejsca, które nie tylko zapewni dużą ilość atrakcji, ale również wypadnie korzystnie cenowo? Pakiet z Zamkiem Kliczków to wyjątkowy pakiet przeznaczony dla osób, które wymagają od wyjazdu jeszcze więcej wrażeń. Pakiet 4-dniowy dla dwóch osób obejmuje dwa noclegi w Hotelu Tumskim oraz dwa noclegi w Zamku Kliczków. Co jeszcze?

Wrocławskie atrakcje

Co czeka Was w Hotelu Tumskim? W ramach pakietu otrzymacie 2 bilety do Panoramy Racławickiej – ważnego miejsca na mapie Wrocławia, które powinien zobaczyć każdy z odwiedzających. Centrum edukacji ekologicznej Hydropolis za pomocą niezwykłych instalacji technologicznych ukaże wodę z zupełnie innej, niespotykanej perspektywy i poszerzy tak ważną dziś wiedzę na temat ekologii. To jedyne takie miejsce w Polsce. Tuż po zwiedzaniu skorzystacie z wliczonych w cenę pakietu obiadokolacji oraz 10% zniżki na dania w restauracjach Karczma Młyńska oraz Barka Tumska – tuż przy Hotelu Tumskim, gdzie czeka Was komfortowy nocleg w pokoju dwuosobowym.


Tajemnice Zamku Kliczków

W Zamku Kliczków przywita Was butelka wina Chateau Kliczków. Przewodnik oprowadzi Was po pełnym historii Zamku Kliczków. Pobyt urozmaicą 2 bilety wstępu do kultowego Muzeum Ceramiki w Bolesławcu. Każdego dnia, podobnie jak w Hotelu Tumskim, czekają Was tutaj pyszne obiadokolacje, pełne regionalnych smaków. By dopełnić relaksu, nasi goście otrzymują 10% zniżki na usługi SPA i korty tenisowe.


Aby zarezerwować niepowtarzalny pakiet z Zamkiem Kliczków:

Zadzwoń: +48 71 322 60 88

Napisz: hotel@hotel-tumski.com.pl