Pokoje Hotelu Tumskiego

Pokoje Hotelu Tumskiego

Hotel Tumski - Nocleg we Wrocławiu

Hotel Tumski oferuje szeroki wybór komfortowych pokoi w trakcyjnych cenach.

Osoby podróżujące w pojedynkę, na przykład w celach służbowych, zadowoli pokój jednoosobowy SBL, z prywatną łazienką z pełnym wyposażeniem. Pokoje przeznaczone dla dwóch osób są dostępne w trzech opcjach. Jedną z nich jest pokój dwuosobowy DBL z łóżkiem małżeńskim typu queen size. Istnieje możliwość przygotowania łóżka dostawnego dla dodatkowego gościa. Z kolei pokój dwuosobowy TWN posiada dwa osobne, pojedyncze łóżka. Pokój dwuosobowy DBL Standard Plus jest pokojem o podwyższonym standardzie. Oprócz podstawowego wyposażenia znajdują się w nim również: serwis kawowo-herbaciany, szlafrok, kapcie oraz dodatkowy zestaw kosmetyków, oferując Państwu pełną wygodę, wyjątkowo przestronne pomieszczenie oraz niezwykły widok na Odrę.

Pokój trzyosobowy TRPL jest polecany między innymi rodzinom – posiada trzy osobne, pojedyncze łóżka. Istnieje możliwość przygotowania dodatkowego łóżka dostawnego dla dodatkowej osoby. Pokój Superior to wyjątkowy wybór – pomieszczenie o podwyższonym standardzie składa się z dwóch integralnych części, dziennej oraz sypialnianej. Wygodne łóżko typu king size, rozkładana, dwuosobowa sofa oraz komplet jadalniany zapewnią nawet najbardziej wymagającym gościom pełny komfort oraz wygodę pobytu. Apartament składa się z odrębnych pokojów, dziennego oraz sypialnianego. Podobnie jak pokój Superior, oferuje łóżko typu king size, narożną, dwuosobową sofę, telewizory w każdym z pokojów oraz czteroosobowy komplet jadalniany.

Niezależnie od wybranej przez Państwa opcji, zapewniamy bezpłatny dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi. W każdym z pokoi znajduje się telewizor, telefon, radio, ręczniki oraz drobne akcesoria przydatne w podróży. Każdy z pokoi zapewnia indywidualny dostęp do prywatnej łazienki.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Hotelu Tumskiego oraz wyboru najbardziej odpowiadającego Państwa potrzebom pokoju.