Spotkania biznesowe we Wrocławiu

Spotkania biznesowe we Wrocławiu

Konferencje i spotkania biznesowe w Hotelu Tumskim

Sale konferencyjne w Hotelu Tumskim powstały z myślą o osobach szukających odpowiedniego miejsca do organizacji spotkań biznesowych we Wrocławiu. Oferujemy wybór spośród szeregu zróżnicowanych sal, wpisując się w odmienne potrzeby zainteresowanych organizacją konferencji, szkolenia czy bankietu. Do wyposażenia centrum konferencyjnego należy nowoczesny sprzęt multimedialny, umożliwiający przedstawienie najlepszych prezentacji. Sześć sal konferencyjnych Hotelu Tumskiego różni się wielkością, odpowiadając potrzebom zarówno mniejszych, lokalnych firm (na przykład Sala Kominkowa, mieszcząca około 40 osób), jak i wielkich korporacji (Sala Czarna, umożliwiająca pomieszczenie 100 osób). Sale konferencyjne Hotelu Tumskiego oferują przeprowadzenie szkoleń, a także bankietów oraz eventów. Centrum konferencyjne zapewnia uczestnikom wydarzenia catering, umilający czas przerw kawowych. Specjalnie wydzielone sale na Barce Tumskiej, mieszczące od 15 do 70 osób, idealnie sprawdzą się w przypadku firmowych eventów i specjalnych wydarzeń.

Hotel Tumski w ramach noclegu oferuje pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty, idealnie sprawdzające się w przypadku osób podróżujących w celach służbowych.

Piękne krajobrazy zabytkowego Ostrowa Tumskiego zachęcają do połączenia wyjazdu służbowego z odpoczynkiem, proponując gościom liczne atrakcje oraz smaczne posiłki w Karczmie Młyńskiej, a także na Barce Tumskiej. Zachęcamy do zapoznania się z korzystną cenowo ofertą dedykowaną klientom biznesowym.